Мільгама (Milgamma) 50 мг/250 мкг, 100 таблеток

Виробник: Wörwag Pharma GmbH & Co.KG (DEU)
Наявність: В наявності
Ціна: 1680 грн.
1580 грн.

Кількість: - +
   - або -   

МІЛЬГАМА (MILGAMMA)
 

Склад.
Діючі речовини: бенфотіамін, піридоксину гідро хлорид
1 таблетка містить: бенфотіаміну 100 мг, піридоксину гідро хлориду 100 мг;
допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, повідон К 30, тальк, гліцериди парціальні високо ланцюгові. Покриття: шелак, сахароза, кальцію карбонат (Е 170), тальк, акація, крохмаль кукурудзяний, титану діоксид (Е 171), кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон К 30, макрогол 6000, гліцерин 85 %, полісорбат 80, гліколевий віск.
Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.
Фармакотерапевтична група. Препарати вітаміну В 1, у тому числі   в комбінації з вітамінами В 6 і В 12.   Код   АТС А 11 D.
Клінічні характеристики.
Показання.
Як засіб для симптоматичної терапії захворювань   нервової системи різного походження:
неврити,
невралгії,
полінейропатії (діабетична, алкогольна),
міалгії,
корінцеві синдроми,
ретробульбарні неврити,
герпетичні ураження (оперізувальний лишай),
парези лицьового нерва,
при системних неврологічних захворюваннях, зумовлених доведеним дефіцитом вітамінів В1, В6 і В12.
Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячій вік, оскільки ефективність і безпека застосування препарату не встановлені.
Спосіб застосування та дози.
Застосовують внутрішньо, запиваючи достатньою кількістю рідини. При лікуванні полінейропатії рекомендована доза становить   1 таблетка 3 рази на добу, запиваючи достатньою кількістю рідини. В тяжких випадках і при гострому болю для швидкого підвищення рівня препарату в крові застосовують лікарську форму Мільгами® для парентерального введення. В подальшому для продовження лікування рекомендується приймати по 1 таблетці Мільгами® щоденно. Як засіб для симптоматичної терапії невритів, невралгій, міалгій, корінцевих синдромів, ретробульбарних невритів, герпетичних уражень, парезів лицьового нерва рекомендована доза становить 1 таблетка щоденно.
Курс лікування триває не менше місяця.
Побічна реакції. У рідких випадках - шкірний висип, свербіж, диспептичні явища, шоковий стан.
Передозування. При передозуванні відбувається посилення симптомів побічної дії препарату. Невідкладна допомога полягає в промиванні шлунка, прийомі активованого вугілля, призначенні симптоматичної терапії.
Застосування в період вагітності або годування груддю. Призначають з урахуванням співвідношення користь для жінки / ризик для плода (дитини).
Діти. Ефективність і безпека застосування препарату у дітей не встановлені.
Особливості застосування. Питання про застосування Мільгами® для лікування пацієнтів з тяжкою та гострою формою декомпенсованої серцевої недостатності вирішується індивідуально, враховуючи стан хворого.
Пацієнти з рідкою спадковістю непереносимості галактози, дефіцитом лактази або з порушенням всмоктування глюкози та галактози не повинні приймати цей лікарський засіб.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або іншими механізмами. Немає ніяких застережень щодо призначення Мільгами® водіям транспортних засобів та особам, які працюють з механізмами.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Піридоксин несумісний з препаратами, які містять леводопу, оскільки при одночасному застосуванні посилюється периферичне декарбоксилування леводопи і, таким чином, знижується її антипаркінсонічна дія.
Бенфотіамін несумісний з окиснювальними і відновними сполуками: хлоридом ртуті, йодидом, карбонатом, ацетатом, таніновою кислотою, залізо-амоній-цитратом, а також з фенобарбіталом натрію, рибофлавіном, бензилпеніциліном, глюкозою і мета бісульфітом, оскільки ін активується в їх присутності. Мідь прискорює розпад бенфотіаміну; крім того, тіамін втрачає свою дію при збільшенні значень рН (більше ніж 3).
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Нейротропні вітаміни групи В чинять сприятливу дію на перебіг запальних та дегенеративних захворювань нервів і рухового апарату. Вони застосовуються для усунення дефіцитних станів, а у великих дозах мають аналгетичні властивості, сприяють покращанню кровообігу та нормалізують роботу нервової системи і процес кровотворення.
Вітамін В 1 є дуже важливою активною речовиною. Бенфотіамін, як жиророзчинний дериват вітаміну В 1 (тіаміну), фосфорилується в організмі з утворенням біологічно активних тіамінпірувату (ТРР) і тіамінтри фосфату (ТТР).
ТРР як коензим бере участь у важливих функціях вуглеводного обміну. Він є коензимом піруватдекарбоксил ази, 2-оксоглютератдегідрогенази та транскетолази. У пентозо-фосфатному циклі ТРР залучається до перенесення альдегідних груп.
Вітамін В 6 у своїй фосфорильованій формі (піридоксаль-5’-фосфат, PALP) є коензимом низки ферментів, які взаємодіють у загальному не окисному метаболізмі амін окислот. Через декарбоксилування вони залучаються до утворення фізіологічно активних амінів (напр., адреналіну, гістаміну, серотоніну, допаміну, тираміну), через транс амінування – до анаболічних та катаболічних процесів обміну (напр., глутамат- оксалоацетаттрансаміназа, глутаматпіруваттрансаміназа, гамма-аміномасляна кислота, a-кетоглютараттрансаміназа), а також до різних процесів розщеплення і синтезу амін окислот. Вітамін В 6 діє на 4 різних ділянках метаболізму триптофану. В межах синтезу гемоглобіну вітамін В 6 каталізує утворення a-аміно-b-кетоадинінової кислоти.
Фармакокінетика. Після перорального прийому бенфотіаміну відбувається   дефосфорилування до S-бензоїл тіаміну (SBT) за допомогою фосфатаз у кишечнику. SBT є жиророзчинним, тому він має високий   ступінь проникності.  SBT абсорбується без будь-якої   значної трансформації тіаміну.
Вітамін В 6 і його похідні більшою частиною швидко всмоктуються у верхньому відділі травного тракту шляхом пасивної дифузії та екскретуються в межах 2-5 годин. У плазмі крові піридоксаль-5-фосфат і піридоксаль зв’язуються з альбуміном. Формою, яка транспортується, є піридоксаль. Для проходження через клітинну мембрану піридоксаль-5-фосфат, зв’язаний з альбуміном, гідролізу ється лужною фосфатазою у піридоксаль.
На противагу тіаміну, для бенфотіаміну не характерна кінетика насичення. В той час як водорозчинний вітамін В 1 абсорбується лише до низького рівня, біологічна доступність бенфотіаміну становить майже 100 %. Крім цього, бенфотіамін затримується в тканинах на більш тривалий період.
Фармацевтичні характеристики.
Основні фізико-хімічні властивості. Таблетка, вкрита оболонкою білого кольору з покриттям, з гладкою поверхнею.
Термін придатності. 5 років.
Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище +25 ºС. Не застосовувати після терміну придатності, зазначеного   на упаковці.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: