Інформація про доставку

Для доставки Ваших ліків "Лекінфо" використовує сервіс "Нова Пошта", як один із найзручніших та найпоширеніший по всій території України сервіс. Максимальний час доставки складає 5-7 робочих днів. Кінцевий європейський пункт відправлення препаратів – м. Варшава (Польща).
 
Якщо ми виконуємо Ваше індивідуальне замовлення з пошуку препарату або ж (у дуже рідкісних випадках) потрібних Вам ліків немає на складах, ми обов'язково Вам зателефонуємо, уточнимо час доставки замовлення та постараємося відповісти на всі Ваші запитання!
 
У будь-якому випадку, після оформлення замовлення, ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей доставки та відповідей на можливі питання.
 
Для гарантії безпеки Ваших коштів оплата за товар здійснюється післяплатою, використовуючи сервіс "Нової Пошти". Але в умовах сьогодення (переїзди в межах країни, виїзд за кордон та ін.) ми встановили передплату у розмірі доставки посилки Новою Поштою в обидва кінці. Сума передплати залежить від суми замовлення. При розрахунку ця сума враховується і віднімається від загальної суми замовлення. Обов'язково мати з собою документи - паспорт або права водія, оскільки співробітники "Нової Пошти" вимагатимуть їх від Вас. 
Також аптека може попросити зробити часткову передоплату на товар якого немає в наявності і який буде замовлятися спеціально для клієнта з Європи.