Арава (Лефлуномід): Ефективний засіб для лікування ревматоїдного артриту

Арава (Лефлуномід): Ефективний засіб для лікування ревматоїдного артриту

Арава (Лефлуномід): Ефективний засіб для лікування ревматоїдного артриту

Ефективний препарат для лікування захворювання, виявленого на території сучасних США, був розроблений провідною фармацевтичною корпорацією країн ЄС. Так, на залишках скелетів індіанців, на території штату Теннессі (США), були виявлені ознаки ерозивно-деструктивного ураження поверхні суглобів. У 1859 році, в "Трактаті про природу і лікування подагри та ревматичної подагри" А.Б.Гарро, ця хвороба отримала свою сучасну назву "ревматоїдний артрит" (від дав.-грец. "стан запалення"). На сьогодні ревматоїдний артрит розуміється як запальне захворювання суглобів, етіологія якого може бути різною: інфекція, переохолодження, стреси, порушення обміну речовин, надмірне фізичне навантаження, наслідки травми. У наши дні ревматологічні захворювання вважаються однією з причин збільшення кількості хворих і одержання інвалідності. Цій хворобі можуть піддаватися не лише літні, але й молоді люди, а навіть діти.
Захворювання артритом властиво кожному сотому людині. Обмеження в русі, біль, ниркова недостатність, інвалідність - це те, що може принести із собою артрит. Хвороби суглобів потребують тривалого і постійного медичного спостереження та лікування. Хворим необхідна реабілітація та соціальна адаптація. Але найчастіше ревматоїдний артрит поразив працездатних людей у віці від 30 до 50 років. Жінки, у п'ять разів частіше ніж чоловіки, страждають цим захворюванням. Через п'ять років з моменту початку захворювання половина пацієнтів стає інвалідами та втрачає працездатність. Ревматоїдним артритом можна захворіти на будь-якому етапі життя, але основну масу пацієнтів ревматологи становлять люди середнього віку. Найчастіше ревматоїдний артрит протікає досить слабо, але є форми, які прогресують дуже швидко, і за 2-3 роки людина може перетворитися на інваліда. Як і у 19 столітті, сьогодні на боротьбу з ревматоїдним артритом виходять вчені, які в наше часи співпрацюють з фармацевтичними компаніями.
Діверсифікована фармацевтична компанія "Sanofi" розробила та ввела в обіг медичний препарат Арава (Arava), який в усьому світі активно та ефективно використовується для лікування ревматоїдного артриту.
Арава (діюча речовина - Лефлуномід) призначається як хворобамодифікуючий антаревматичний засіб. Лікування Аравою повинен призначати та контролювати спеціаліст, у якого є необхідний досвід лікування ревматоїдного та псоріатичного артриту. Терапія препаратом Арава починається з дози насичення, рівної 100 мг 1 раз на добу для дорослих тривалістю трьох днів. Після цього рекомендована підтримуюча доза, яка становить 20 мг 1 раз на добу при ревматоїдному артриті. Якщо підтримуюча доза 20 мг погано переноситься пацієнтом, дозу можна зменшити до 10 мг 1 раз на добу. Рекомендована підтримуюча доза для лікування активної фази псоріатичного артриту у дорослих становить 20 мг 1 раз на добу.
Лікувальний ефект починає проявлятися через 4-6 тижнів з моменту початку лікування і може посилитися протягом 4-6 місяців з моменту початку лікування. Зазвичай препарат слід приймати тривалий час. Для пацієнтів старше 65 років корекція дози не потрібна, а також для пацієнтів з помірною нирковою недостатністю. Таблетки слід ковзати, не розжовувати, і запивати водою. Ступінь абсорбції лефлуноміду не залежить від прийому їжі.
Препарат Арава може бути призначений лише за уважним медичним контролем! Арава має протизапальний ефект, впливає на різні патогенетичні ланцюги розвитку захворювання, на речовини, які виділяються під час запальних реакцій, щоб уповільнити ці процеси. Прийом препарату Арава повинен бути тривалим і безперервним. Символічно, що компанія "Sanofi" заснована во Франції, батьківщині першого дослідника проблем ревматоїдного артриту Ландре-Бове.
Препарат Арава (Лефлуномід) - це результат багаторічних досліджень та інновацій в галузі ревматології. Він є частиною сучасного підходу до лікування ревматоїдного артриту і здійснює комплексний вплив на патогенез цієї хвороби.
Однією з ключових переваг препарату Арава є його здатність не тільки полегшувати симптоми ревматоїдного артриту, але й уповільнювати розвиток захворювання та запобігати подальшим ураженням суглобів. Він діє на різних етапах запального процесу, знижуючи вироблення запальних цитокінів та забезпечуючи стабілізацію суглобового стану.
Застосування Арави робить можливим зменшення доз інших протизапальних препаратів, що часто використовуються для лікування ревматоїдного артриту, зменшуючи тим самим ризик небажаних побічних ефектів. Це робить препарат Арава важливим вибором для багатьох пацієнтів і лікарів.
Важливо пам'ятати, що лікування ревматоїдного артриту має бути індивідуально підібраним і здійснюватися під наглядом лікаря-ревматолога. Тільки він може призначити правильну дозу та режим прийому препарату Арава для досягнення найкращих результатів.
За допомогою препарату Арава багато пацієнтів з ревматоїдним артритом отримують можливість покращити якість свого життя, зберегти рухливість суглобів і відчути полегшення від болю та запалення. Незважаючи на складність цієї хвороби, сучасна медицина надає інструменти для успішного управління нею.
Замовте препарат Арава на нашому сайті та здійснюйте лікування відповідно до рекомендацій свого лікаря, щоб зберегти своє здоров'я та активний спосіб життя.