Психомоторне збудження та ажитація: симптоми, лікування та безпека за допомогою препарату Зипрекса

Психомоторне збудження та ажитація: симптоми, лікування та безпека за допомогою препарату Зипрекса

Психомоторне збудження та ажитація: симптоми, лікування та безпека за допомогою препарату Зипрекса

Психомоторне збудження: симптоми, лікування та безпека
Психомоторне збудження є патологічним станом, який проявляється руховою нетриманістю та часто включає агресивну поведінку. Воно може бути симптомом основного психічного захворювання. Важливо пам'ятати, що будь-який гострий психотичний стан, супроводжуючися руйнівною поведінкою, збудженням або суїцидальними нахилами, може становити загрозу не лише для пацієнта, а й для оточуючих. Тому необхідно приймати заходи для забезпечення безпеки як пацієнта, так і медичного персоналу. Під час спілкування та обстеження медичний персонал повинен залишатися настороженим і бджолити стосовно пацієнта, намагаючись заспокоїти його.
Окремо слід зазначити, що сильне емоційне збудження, яке супроводжується почуттями тривоги та страху, переходячи в рухову нетриманість, називається ажитацією. Ажитація зустрічається досить часто та може бути викликана змінами в оточенні пацієнта, страхом або втомою. Іноді причиною ажитації можуть бути такі захворювання, як, наприклад, хвороба Альцгеймера, шизофренія, тривожний невроз, маніакальні епізоди, епілепсія, слабоумство. Психомоторне збудження, як правило, вимагає негайної медичної допомоги.
Лікування агітованих пацієнтів є дуже важливим. Негайна медична допомога при гострих психічних розладах включає фармакотерапію. Головною метою медикаментозної терапії є заспокоєння пацієнта.
При психотичних розладах для усунення збудження застосовують нейролептики. У випадках декомпенсації психічного захворювання у фізично здорового пацієнта при необхідності використовуються максимальні дози препаратів. Зазвичай нейролептик Зипрекса вводять внутрішньом'язово. Цей препарат використовується для негайного зняття психомоторного збудження. Тривалість психомоторного збудження може коливатися від декількох хвилин до одного тижня. Тому таких пацієнтів слід негайно госпіталізувати в спеціалізовану лікарню.
Дізнайтеся більше про дію препарату Зипрекса на нашому веб-сайті, перейшовши за посиланням, де ви також зможете придбати препарат Зипрекса за вигідною ціною та належної якості. Нехай жінка в вашій родині буде здоровою!