Артротек (Arthrotec) 50 мг+200 мкг, 20 таблеток

Виробник: Pfizer Europe MA EEIG (GBR)
Наявність: В наявності
Ціна: 950 грн.
800 грн.

Кількість: - +
   - або -   

Артротек (Arthrotec)

 

Клінічна та фермерська група: НПЗП у поєднанні з синтетичним аналогом простагландину Е1
Група фармако-терапії: НПЗП
Фармакологічна дія
Артротек - це комбінація диклофенаку натрію, яка має антизапальні та знеболюючі властивості та Mizrostol - синтетичний аналог простагландину Е1, який захищає шлунково -кишкову слизову. Механізм дії диклофенака натрію пов'язаний з його здатністю до неінміту COO-1 та COO-2.
Мізопростол - це синтетичний аналог простагландину Е1, що посилює ефект факторів, що беруть участь у захисті слизової оболонки шлунка та дванадцятипалої кишки. Мізопростол підтримує кровопостачання слизової шлунка, зменшує секрецію пепсину та хлористорової кислоти в шлунку та допомагає утворити бікарбонати в дванадцятипалої кишки.
Фармакокінетика
Фармакокінетика Діклофенака та Мізропостолу в поєднанні схожа на фармакокінетику цих препаратів при прийомі окремих таблеток.

Мизопростоловая кислота
  Cmax (пг/мл) Tmax (ч) АUС(0-4ч) (пг×ч/мл)
Артротек 50 мг + 200 мкг 441 (137) 0,30(0,13) 266(95)
Артротек 75 мг + 200 мкг 304(110) 0,26 (0,09) 177(49)
Диклофенак
Артротек 50 мг + 200 мкг 1207(364) 2,4 (1,0) 1380(272)
Артротек 75 мг + 200 мкг 2025 (2005) 2,0(1,4) 2773(1347)

Tmax – час досягнення максимальної концентрації
Фармакокінетичної взаємодії між цими двома речовинами не спостерігається. Після багаторазового прийому Артротеку кумуляції диклофенаку, мізопростолу або мізопростолової кислоти не відбувається.
Показання для застосування.
Симптоматичне лікування:
ревматоїдного артриту;
остеоартрозу;
анкілозуючий спондиліт;
гострого суглобово-м'язового больового синдрому.
Режим дозування
Всередині під час їжі без жування; Таблетки не можуть бути розбиті або розчинені.
Артротек рекомендується використовувати в таких дозах:
Остеоартроз, ревматоїдний артрит:
Таблетки, що містять дозу 50 мг/200 мкг, - 1 вкладка. 2-3 рази/день; Таблетки, що містять дозу 75 мг/200 мкг, - 1 вкладка. 2 рази/день.
Хвороба Марі-Штрюмпеля:
Таблетки, що містять дозу 50 мг/200 мкг, - 1 вкладка. 2-3 рази/день; Таблетки, що містять дозу 75 мг/200 мкг, - 1 вкладка. 2 рази/день.
Синдром гострого мускулярного болю:
Таблетки, що містять дозу 50 мг/200 мкг, - 1 вкладка. 2-3 рази/день; Таблетки, що містять дозу 75 мг/200 мкг, - 1 вкладка. 2 рази/день.
Побічна дія
В основному зареєстровані побічні реакції з шлунково -кишкового тракту, частота яких становить> 1%: біль у животі, запорі, діарея, дуоденіт, диспепсія, відривання, езофагіт, метеольозність, гастрит, нудота та блювота.
Пиломатеріали в животі та діареї зазвичай перехідні і незначні або помірні.
Крім того, зареєстровано такі побічні реакції, як запаморочення, головний біль, безсоння, шкірний свербіж, геморагічна висип, шлунково -кишкова кровотеча та перфорація. Також виявили зміни в лабораторних показниках: підвищення рівня лужної фосфатази, зниження гематокриту та підвищення рівня ALT.
Жінки, які отримували артротики, відзначали побічні реакції від молочних залоз та геніталій: біль у молочних залозах, дисменорея, кровотечі в міжменюрному періоді, менорагії, менструальні порушення, спазмання болю в нижньому абдомі, криваві розрядки з піхви (включаючи кровотечі в жінок Постменопауза), вагініт.
Під час спостереження після реєстрації препарату було додатково виявлено наступні побічні реакції: алергічні реакції (включаючи анафілаксію та ангіонему), шкірні реакції (включаючи висип та висипання кулі), зміни настрою, задишку, гепатит, інтерстиціальний нефрит, панкреатит,, Гостра ниркова недостатність, стоматит, тромбоцитопенія, кропив’янка, анемія, епідермальний некроліз.
У дуже рідкісних випадках на тлі терапії диклофенак/мізопростол був зареєстрований розмитий зір, важкі сни, а також реакції зі шкіри та слизової оболонки.
У випадках прийому Мізростолу вагітним жінкам було відмічено такі побічні ефекти: аномальні скорочення матки, матка кровотечі, розрив матки/перфорації, затримка плаценти, емболія з навколоплідними водами, неповними абортами, передчасними пологами, смертю плода, вродженими зловмисниками.
Протипоказання для використання
активна шлунково -кишкова кровотеча;
вагітність та лактація;
гіперчутливість до диклофенака натрію, мізстолу або будь -якого іншого інгредієнта препарату, до інших НПЗП, включаючи ацетилсаліцилову кислоту, а також інші простагландини;
Бронхіальна астма "Аспірин", порушення гемопоезу.
Безпека та ефективність ARTHOTHEC у дітей віком до 18 років відсутні.
З обережністю: анемія, бронхіальна астма, застійна серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, порфірія, вік похилого віку, ерозивні та виразкові ураження шлунково -кишкового тракту, печінка або ниркова недостатність, захворювання серця, утримання рідини, дегідратація.
Використання під час вагітності та грудного вигодовування
Артротек протипоказаний у вагітних жінок, оскільки Мізстол викликає скорочення матки і може спровокувати викидні, передчасні пологів та смерть плода. При використанні Mizrostol може відбуватися вад розвитку плоду. Diclofenac може спричинити передчасне закриття черевиків протоки.
Мізопростол не може бути призначений для годувальних матерів, оскільки можлива екскреція мізопростолової кислоти з молоком може спричинити діарею у дитини. Невідомо, чи вивільняється цей препарат з грудним молоком. Однак, оскільки багато препаратів виділяються з грудним молоком, а також через те, що існує можливість розвитку побічних реакцій на диклофенак/мізростол у немовлят, або відмовляється від грудного вигодовування, або припиняють приймати цей препарат.
Застосування на порушення функції печінки
З обережністю використовуйте для печінкової недостатності.
Застосування на функцію нирок
З обережністю використовуйте з нирковою недостатністю.
Застосування у дітей
Безпека та ефективність Артротек у дітей віком до 18 років відсутні.
Застосування у пацієнтів похилого віку
З обережністю вживайте препарат для літніх пацієнтів.
особливі вказівки
У пацієнтів, які отримували терапію НПЗЗ, включаючи артротики, були зареєстровані серйозні побічні реакції з шлунково -кишкового тракту, такі як кровотеча, виразки та перфорація.
Лікарі та пацієнти повинні пам’ятати про потенційну можливість виразки, навіть за відсутності симптомів з шлунково -кишкового тракту.
НПЗП, включаючи Arthrotec, слід обережно призначатися пацієнтам з в анамнезі шлунково -кишкового тракту або в активній стадії, таких як виразка, кровотеча, запальні захворювання кишечника.
Жінки дітородного віку не повинні починати терапію Arthrotecom до того, як вагітність не буде виключена, і вони також повинні застосовувати надійні заходи контрацепції протягом усього періоду терапії. Якщо передбачається настання вагітності, то цей препарат слід скасувати.
На тлі терапії артротеку необхідно періодично контролювати функцію печінки. Якщо Артротек призначається пацієнтам з порушенням функції печінки, то лікування слід проводити під постійним наглядом лікаря.
У пацієнтів із пошкодженням нирок слід також спостерігати за обережністю, оскільки використання НПЗЗ, включаючи диклофенак/ міжруопростол, може призвести до порушення функції нирок. ОБЕРЕЖНО слід спостерігати на початку лікування пацієнтів з зневодненням. Ви повинні використовувати найменшу можливу дозу та регулярно контролювати функцію нирок.
У пацієнтів, які отримували НПЗЗ, включаючи артротичні засоби, рідину та утримання набряків. Тому слід обережно спостерігати при призначенні Arthrotec пацієнтам із хронічною серцевою недостатністю, а також у умовах, що схильні до затримки рідини.
НПЗП, включаючи Diclofenac, збільшують час агрегації тромбоцитів. Мізопростол не посилює вплив диклофенака на активність тромбоцитів.
Артротек послаблює запалення, це може зменшити вираженість симптомів, які дозволяють діагностувати інфекційні захворювання, наприклад, лихоманка.
У пацієнтів віком від 65 років і старше, профіль побічних реакцій диклофенака/ мізопростолу схожий на молодших з єдиною клінічно значущою різницею в тому, що пацієнтам старше 65 років, ніж несприятливий вплив диклофенака/ мізстолу на шлунково-кишкового тракту.
Передозування
Токсичні дози Arthrotec не встановлені. Однак симптоми передозування описані через компоненти цього препарату: нудота, блювота, біль у животі, кровотеча, плутанина, сонливість, зниження м’язового тонусу.
Клінічні симптоми, що вказують на передозування мізопростолу, - це: тремор, судоми, задишка, біль у животі, діарея, лихоманка, серцебиття, артеріальна гіпотенія, брадикардія.
Лікування: При гострому передозуванні вказується шлункова промивання. Примусовий діурез також може бути ефективним, оскільки метаболіти Діклофенака та Мізростолу вивільняються в сечі. Вплив діалізу на виділення диклофенака (ступінь зв'язування якого з білками плазми становить 99%), а кислота MIZSTOL (ступінь зв'язування з білками плазми менше 90%) ще не встановлена. Прийом активованого вугілля допомагає зменшити поглинання диклофенака/мізопростолу.
Взаємодія наркотиків
Діклофенак замінюється ацетилсаліциловою кислотою з його зв'язування з альбуміном, що призводить до зниження концентрації диклофенака в плазмі, а також до зменшення його максимальної концентрації в плазмі та зменшення значення AUC. У зв'язку з цим одночасне використання диклофенака/мізопростолу та ацетилсаліцилової кислоти не рекомендується.
У пацієнтів, які одночасно отримували дигоксин та диклофенак, було зафіксовано підвищений рівень дигоксину. Тому пацієнти, які одночасно отримують дигоксин та диклофенак/мізруопростол, повинні бути під медичним наглядом для виявлення токсичного впливу дигоксину.
НПЗП можуть послабити содоууретичний ефект діуретиків. Оскільки при одночасному використанні з діуретиками, що підсилюють калію, може бути відмічено підвищення рівня калію в сироватці крові, в таких випадках необхідно контролювати рівень цього показника. ОБЕРЕЖНО слід спостерігати при призначенні Diclofenac/Mizrodrostol одночасно з вищезазначеними препаратами.
Було встановлено, що ряд НПЗП взаємодіють з антикоагулянтами для перорального введення, хоча відзначається, що Діклофенак не взаємодіє з антикоагулянтами, такими як варфарин. Під час прийому непрямих антикоагулянтів (варфарину) з НПЗЗ, ризик кровотечі з травного тракту збільшується. У зв'язку з цим пацієнтів, які отримують антикоагулянти цього типу одночасно з диклофенаком/мізопростолом, слід контролювати, щоб, якщо це необхідно, вони були налаштовані на дозу антикоагулянта
НПЗП можуть зменшити вплив антигіпертензивних препаратів, включаючи інгібітори АПФ. З одночасним рецептом Diclofenac/Mizstol з інгібіторами АПФ функція нирок може погіршитися.
Діклофенак не порушує метаболізм глюкози у здорових людей, крім того, в той час як використання диклофенака з цукровими агентами для перорального введення не змінюється. У той же час є повідомлення про зміну дії таких препаратів при їх прийому одночасно з НПЗП. Тому Arthrotec слід призначатися з обережністю пацієнтам, які отримували продукти інсуліну або цукру для перорального введення.
ОБЕРЕЖНО повинно бути викликано при призначенні одночасно НПЗП, включаючи артроротек, метотрексат, оскільки НПЗП можуть підвищити рівень метотрексату в плазмі.
Діклофенак знижує кліренс нирок літію і збільшує концентрацію літію в плазмі. Тому пацієнтам, які отримують літій, слід призначатися обережно.
Антациди можуть уповільнити поглинання диклофенака. Антациди, що містять магнію, можуть спровокувати загострення діареї, пов’язаної з споживанням мізопростолу.
Інгібітори циклооксигенази, такі як диклофенак, через їх вплив на простагландини нирок, можуть посилити нефротоксичність циклоспорину.
Умови зберігання Артротек
У сухому місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 25 ° С.
Термін зберігання - 3 роки. Не використовуйте дати, зазначені на упаковці пізніше.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: