Білобіл (Bilobil) 120 мг, 60 капсул

Виробник: KRKA
Наявність: В наявності
Ціна: 912 грн.
776 грн.

Кількість: - +
   - або -   

БІЛОБІЛ (BILOBIL)
 

Загальна характеристика:
міжнародна назва: ginkgo biloba;
основні фізико-хімічні властивості: капсули шоколадно-коричневого кольору, щомістять порошок від світлого до темно-коричневого кольору з видимими темними частками;
склад: 1 капсула містить 40 мг сухого екстракту листя гінкго білоба;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, кремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк.
Форма випуску. Капсули.
Фармакотерапевтична група.
Засоби, які застосовуються при деменції. Код АТС N06D X02.
Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Екстракт листягінкго покращує постачання кисню та глюкози до мозку. Активними речовинами цього екстракту є флавонові глікозиди, гінкголіди та білобаліди. Вони розширюють судини, покращують кровотік, запобігають злипанню тромбоцитів і, регулюючи метаболізм, захищають клітини і тканини від уражень, спричинених дефіцитом кисню. Препарат покращує кровообіг і метаболізм у мозку і запобігає погіршенню розумової діяльності, покращує кровообіг у кінцівках, зменшує відчуття холоду, поколювання, затерплості і болю при ходінні.
Фармакокінетика. Дослідження щодо вивчення фармакокінетики ектрактугінко важко провести внаслідок його багатокомпонентного складу.
Було виявлено, що глікозидні флавоноїди гінкго у людини всмоктуються у тонкому кишечнику. Максимальна концентрації у плазмі крові досягається через 2 години після прийому, період напів виведення глікозидів становить 2 – 4 години, а вся доза виводиться протягом 24 годин.
Показання для застосування.
Порушення мозкового кровообігу іфункції мозку (синдром деменції у вигляді первинної дегенеративної деменції, судинної деменції або змішаної форми) які проявляються такими симптомами:
погіршення пам’яті та розумової діяльності;
замкненість і неспокій;
запаморочення;
шум у вухах;
головний біль та порушення сну.
Порушення периферичного кровообігу (відчуття холоду в ногах, біль при ходінні, відчуття печіння в ногах, затерплості).
Спосіб застосування та дози.
Препарат рекомендується застосовувати:
при порушеннях мозкового кровообігу і функції мозку, що проявляються погіршенням пам’яті та розумової діяльності, відхиленнями в поведінці (замкненість, неспокій), запамороченням і шумом у вухах, головним болем та порушенням сну – по 1 капсулі 3 рази на добу;
при порушеннях кровообігу в кінцівках – по 1 капсулі 3 разина добу.
Капсули ковтають, запиваючи водою. Приймати капсули можна незалежно від прийому їжі. Максимальний терапевтичний ефект звичайно спостерігається через 1 місяць. Для досягнення стійкого ефекту Білобіл® слід застосовувати принаймні 3 місяці, особливо особам похилого віку.
Побічна дія. У поодиноких випадках капсули Білобіл®можуть спричинити порушення травлення, головний біль або реакціюгіпер чутливості шкіри.
Протипоказання. Гіпер чутливість або алергія набудь-який компонент препарату.
Білобіл® не призначають дітям, тому що цей препарат призначений для лікування порушень мозкового кровообігу і функції мозку, пов’язаних з віком.
Білобіл® не призначають вагітним і жінкам, які годують груддю, проте дослідження не виявили загрози для плода.
Передозування. Не відоме.
Особливості застосування. Перед застосуванням будь-якихліків зверніться за консультацією до лікаря.
Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати зіншими механізмами.
Немає повідомлень про те, що Білобіл® впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими технічними засобами.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами.
Не рекомендується застосовувати Білобіл® пацієнтам, які регулярно приймають ацетил саліцилову кислоту або антикоагулянти, одночасне призначення цих препаратів може підвищити ризик кровотечі завдяки подовженнню часу згортання крові.
Умови татермін зберігання.
Зберігати при температурі не вище 25 оС, у захищеному від вологи місці.
Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: