Брівіакт (Briviact) 75 мг, 56 таблеток

Виробник: UCB Pharma (Бельгия)
Наявність: В наявності
Ціна: 5780 грн.
5650 грн.

Кількість: - +
   - або -   

Брівіакт (Бриварацетам)

 

Брівіакт – коротка характеристика ліків
Брівіакт – препарат, призначений для лікування нападів епілепсії у дорослих та підлітків. Головний компонент медикаменту – Brivaracetam, речовина з протиепілептичною та протисудомною активністю.
Брівіакт випускається у формі пігулок, покритих оболонкою. Кількість діючої речовини в ліках, залежно від форми випуску, може змінюватись від 50 до 200 мг. Бриварацетам застосовують як самостійні ліки, а також у комплексній протисудомній терапії. Згідно з дослідженнями, речовина здатна знижувати кількість судом у пацієнтів з епілепсією приблизно на 30%. Якщо вам потрібний Брівіакт, препарат купити з доставкою в Україну можна в аптеці TLV.
Інструкція із застосування препарату Briviact
Добова доза Brivaracetam для лікування епілепсії визначається індивідуально, з урахуванням стану та віку пацієнта. Загальноприйнята рекомендована доза ліків – по 50 мг двічі на день. Підтримуюча добова доза – від 25 до 100 мг.
Briviact не рекомендується для використання пацієнтам віком до 16 років, а також особам із гіперчутливістю до компонентів лікарського засобу. З підвищеною обережністю і тільки у разі крайньої необхідності призначають вагітним, матерям, що годують, пацієнтам з нирковою недостатністю в термінальній стадії.
Briviact – можливі побічні ефекти
У деяких пацієнтів Бріварацетам може спричиняти побічні ефекти різної тяжкості. Серед найчастіших симптомів, що супроводжують лікування із застосуванням Briviact, такі:
кропив'янка, висипання, лущення шкіри, лихоманка та інші ознаки алергії;
Загальна слабкість;
порушення координації;
запаморочення.
Іноді ліки викликають схильність до депресії, суїцидального мислення, занепокоєння, нервозність, панічні атаки, стрибки настрою. Особи, які раніше виявляли схильність до суїциду, протягом усього періоду терапії повинні перебувати під наглядом лікаря. Але частіше терапія з використанням Брівіакту протікає без побічних ефектів або вони є несуттєвими.
Як застосовувати Брівіакт
Ліки Briviact можна приймати як під час їжі, так і без прив'язки до їди. Таблетки проковтують, не розжовуючи, запиваючи великою кількістю води. Корекцію дози в період терапії може проводити тільки лікар, виходячи зі стану пацієнта.
Якщо не вдалося вчасно прийняти чергову дозу Брівіакт, зробити це необхідно якомога раніше. Подвоювати наступну дозу, щоб компенсувати пропущену заборонено.
Бріварацетам здатний викликати звикання. Тому, щоб уникнути синдрому відміни ближче до завершення терапії, добове дозування поступово знижують. Найпоширеніша схема – на 50 одиниць кожні 7 днів. У цей період пацієнт повинен перебувати під наглядом лікаря.
Купити препарат Брівіакт за найбільш вигідною ціною та замовити доставку лікарського засобу в Україну можна через нашу онлайн-аптеку. Звертаємо вашу увагу, що Брівіакт – препарат, ціна якого залежить від дозування діючої речовини. Але ми подбали про те, щоб наші цінові пропозиції були одними з найнижчих на міжнародному фармринку.
Брівіакт (Briviact) Інструкція
Інструкція по застосуванню Брівіакт (Briviact) знаходиться всередині упаковки. Радимо використовувати ліками тільки по інструкції чи рецептом лікаря, уникайте самолікування. Також ви маєте можливість попросити інструкцію до Брівіакт (Briviact) в нашій аптеці.
Склад Брівіакт (Briviact)
Склад Брівіакт (Briviact) включає в себе комбінацію діючих інгредієнтів і другорядних компонентів. За бажанням подивитися склад Брівіакт (Briviact), можна знайти його на аркуші поруч з інструкцією до лікувального ліків.
Показання
Показання до прийому Брівіакт (Briviact) найчастіше являють собою список симптомів для лікування яких прописується даний препарат. Повний перелік показань для Брівіакт (Briviact) знаходиться в ізраїльській аптеці TLV.
Протипоказня і передозування
Протипоказання Брівіакт (Briviact) це хвороби при котрих не можна використовувати лікуючий препарат. Також може виникнути негативна дія чи вплив на організм що виникає від використання Брівіакт (Briviact) в надмірних кількостях. В разі виявлення симптомів передозування Вам варто зателефонувати лікарю.
Поббічні еффекти
Після прийому Брівіакт (Briviact) можуть бути небажані ефекти, в простій формі та серйозні, починаючи з нервозності аж до розладу. Приймаючи Брівіакт (Briviact) в обов'язковому порядку перегляньте весь список побічних ефектів обраного препарату.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: