Дактарин (Daktarin) гель 20 мг/г, 40 грам

Виробник: MCNEIL AB
Наявність: В наявності
Ціна: 670 грн.
580 грн.

Кількість: - +
   - або -   
Дактарин (Daktarin)
 

Дактарин гель - Міконазолі нітрат - застосування та дія
Склад:
Міконазолу нітрат
Форма випуску:
Гель
Категорія:
Органи травлення та обмін речовин
Спеціальності:
Інфекційні та паразитарні хвороби
Дія:
Протигрибкова
Показання до застосування:
Лікування та профілактика грибкових уражень порожнини рота, горла та травного тракту.
Дозування:
Внутрішньо. Дозу та частоту застосування лікар встановлює. Гель слід тримати в роті декілька хвилин, а потім ковтати. Для досягнення ефективного та безпечного лікування слід дотримуватися рекомендацій лікаря. Перед застосуванням лікарського засобу ознайомтесь з характеристиками, описаними в інструкції. Перед застосуванням лікарського засобу перевірте термін придатності, зазначений на упаковці (етикетці). Не використовуйте лікарський засіб після закінчення терміну придатності. Зберігайте препарат в герметично закритому пакеті, в недоступному для дітей і невидимому для них місці, згідно з вимогами виробника. Цей лікарський засіб був призначений лікарем з метою лікування конкретного захворювання. Не передавайте його іншим особам або не використовуйте в інших випадках без консультації з лікарем.
Повідомте лікаря:
Якщо ви маєте надчутливість до міконазолу або будь-якого іншого допоміжного компоненту препарату, порушення функції печінки. Якщо ви приймаєте оральні протизакрепові препарати, оральні протигликемічні препарати, циклоспорін, астемізол, циазаприд. Крім того, повідомте лікаря про всі останні прийняті лікарські засоби, навіть ті, які ви отримували без рецепта. Якщо ви вагітні або підозрюєте вагітність, або годуєте груддю. Вагітним застосовувати тільки в разі вираженої необхідності. З обережністю застосовувати під час годування груддю.
Побічні ефекти:
За порушень шлунково-кишкового тракту (втрата апетиту, нудота, блювота, діарея). Винятково можливі реакції надчутливості, порушення функції печінки. При застосуванні препарату згідно з рекомендаціями вплив на психофізичну працездатність та здатність керувати транспортними засобами та обслуговувати машини відсутні.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: