Дифферин (Differin) крем 0.1%, 30 грам

Виробник: Galderma Lab. (Laboratoires Galderma, France)
Наявність: В наявності
Ціна: 580 грн.
500 грн.

Кількість: - +
   - або -   

Дифферин (Differin)

Белакне (Belakne)

 

Склад:
діюча речовина: адапален;
1 г крему містить адапалену 1 мг;
допоміжні речовини: гліцерин, динатрію едетат, карбомер, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), феноксіетанол, метилглюкози  сесквістеарат, поліетиленгліколь-20 метилглюкози сесквістеарат, циклометикон, сквалан, натрію гідроксид, вода очищена.
Лікарська форма. Крем.
Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору крем.
Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування акне. Ретиноїди для місцевого лікування акне. Код АТХ D10A D03.
Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Адапален – є синтетичним аналогом ретиноєвої кислоти та належить до дерматотропних засобів. За хімічною будовою адапален є похідним нафтойної кислоти. Препарат вибірково зв’язується з рецепторами ретиноєвої кислоти на ядрах епітеліальних клітин та стимулює процеси диференціювання кератиноцитів. Однак зв’язування з цитозольними білками, чутливими до ретиноєвої кислоти, не спостерігається. Це обумовлює відсутність вираженої подразнюючої дії.
Адапален прискорює кінцеву стадію перетворення кератиноциту у зроговілу лусочку, а також ослаблює міжклітинні зв’язки у епідермісі. Прискорення останніх стадій кератинізації клітин епітелію та ослаблення зв’язків між кератиноцитами призводить до швидкого злущення, стоншення епідермісу, зменшення утворення комедонів. Препарат покращує звільнення устя волосяних фолікулів від скупчення зроговілих клітин. Протизапальний ефект адапалену обумовлений пригніченням активності ліпооксигенази, цитокінів та арахідонової кислоти. Препарат не стимулює гіперпластичні процеси в епідермісі. Завдяки перерахованим фармакологічним ефектам препарат проявляє кератолітичну, протизапальну, комедонолітичну дію.
Фармакокінетика.
При застосуванні адапалену у вигляді крему ступінь всмоктування препарату через шкіру у кров є надзвичайно низьким. У клінічних дослідженнях після постійного місцевого застосування на великі ділянки шкіри уражені акне, не було визначено вимірювальних концентрацій адапалену в плазмі крові. Адапален метаболізується шляхом О-деметилювання, гідроксилювання та кон’югації, а виділяється переважно через жовчовивідні шляхи.
Клінічні характеристики.
Показання.
Місцеве лікування акне (acne vulgaris) легкого ступеня та помірно виражених акне з переважанням камедонів, папул та пустул. Препарат застосовують для лікування шкіри обличчя, грудної клітки та спини.
Протипоказання.
Підвищена чутливість до адапалену або до інших компонентів препарату, новоутворення шкіри, екзема, себорейний дерматит, ушкодження шкіри, опіки шкіри, застосування засобів, що пересушують шкіру (препарати сірки, цинку, саліцилової кислоти).
Особливі заходи безпеки.
Якщо застосування крему викликає реакцію гіперчутливості чи важку форму подразнення шкіри, слід негайно припинити застосування препарату.
Слід уникати контакту крему з очима, губами, ділянками крил носа, зі шкірою навколо очей та слизовими оболонками. У разі потрапляння крему в очі слід негайно промити їх теплою водою. Не допускати застосування препарату на ушкоджену шкіру та при екземі. Також не слід призначати препарат пацієнтам з важкою формою акне та при вугровому висипі, що охоплює великі ділянки тіла. Даний препарат не можна застосовувати вагітним та жінкам репродуктивного віку, які не користуються контрацептивними засобами.
При застосуванні адапалену слід максимально обмежити перебування на сонці чи під впливом штучних джерел ультрафіолетового опромінення, включаючи солярій. Пацієнтів, що в звичайних умовах піддаються впливу яскравого сонячного світла, а також пацієнтів з підвищеною чутливістю до сонячного світла слід попередити про необхідність вжиття додаткових заходів безпеки. Якщо ці пацієнти не можуть уникнути перебування на сонці, їм рекомендовано захищати шкіру одягом або наносити на неї сонцезахисні засоби.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій
Адапален хімічно стійкий, погано вступає в реакцію з іншими речовинами. Препарат можна призначати з антибактеріальними препаратами для зовнішнього застосування з бензоїл пероксидом, кліндаміцину фосфатом, еритроміцином.
Якщо є необхідність застосування засобів для зовнішнього застосування, крім адапалену, то слід робити перерви між їх аплікаціями. Це дасть змогу попередити фізичну взаємодію лікарських засобів. Краще обрати режим, коли адапален наносять ввечері, а інші препарати – вранці.
При одночасному застосуванні з препаратами, що чинять підсушувальну чи подразнювальну дію відбувається посилення побічних реакцій адапалену. До таких препаратів належать засоби на основі сірки, резорцину, цинку, спирту, саліцилової кислоти. Одночасне зовнішнє застосування комедогенних засобів може зменшити дію препарату.
Особливості застосування.
Препарат призначений для місцевого застосування.
Препарат можна наносити як на все обличчя, так і точково на запальні елементи. Не втирати! Перед застосуванням слід очистити обличчя (але не спиртовим лосьйоном та без застосування мила). Для цього краще використовувати гель для вмивання. Застосування під час лікування препаратом косметичних засобів, які підсушують шкіру (таких як абразивне або лікувальне мило, очисники шкіри, засоби, що містять надмірну кількість спирту, в’яжучі засоби, креми чи лосьйони для або після гоління, миючі засоби), може спричинити подразнювальний ефект. Кратність застосування препарату  ̶  1 раз на добу. Бажано наносити препарат на ніч або у вечірній час. Оптимальний курс лікування – 3 місяці. Терапевтичний ефект досягає максимуму через місяць застосування.
Слід уникати контакту крему з очима, губами, ділянками крил носа, зі шкірою навколо очей та слизовими оболонками. Не наносити крем на ділянки з екзематозними ураженнями шкіри, сонячними опіками, порізами або іншими ураженнями шкіри. Під час лікування слід уникати надмірного впливу сонячних променів та ультрафіолетового світла, включаючи лампи, внаслідок підвищення вразливості шкіри та збільшення ризику виникнення сонячної еритеми. При поганій переносимості, алергії чи сильному подразненні курс слід перервати до зменшення неприємної симптоматики та звернутись до лікаря. Можливість повторного курсу лікування слід узгодити з лікарем. Застосовувати препарат можна не лише для шкіри обличчя, але і для спини, плечей та ділянки декольте.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Не застосовувати препарат у період вагітності, оскільки клінічних випробувань щодо безпеки застосування адапалену вагітним жінкам не проводилось. Невідомо, чи виділяється адапален у грудне молоко, тому застосування препарату у період годування груддю не рекомендоване.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Спосіб застосування та дози.
Препарат застосовувати для місцевого лікування вугрів у дорослих та дітей віком від 12 років. Крем наносити кінчиками пальців тонким шаром на чисту, суху шкіру у місцях висипів, уникаючи ділянки навколо очей і губ, 1 раз на добу на ніч.
Протягом перших тижнів лікування можливе загострення вугрового процесу внаслідок впливу діючої речовини на осередки ураження, невідомі раніше. У такому разі не слід припиняти лікування, терапевтичний ефект спостерігається через 8 – 12  тижнів від початку лікування.
Діти.
Не застосовувати препарат дітям віком до 12 років. Безпека та ефективність застосування препарату дітям віком до 12 років не досліджувались.
Передозування.
Передозування та будь-який системний вплив малоймовірні через низьку системну абсорбцію. При випадковому пероральному застосуванні чи абсорбції при нанесенні на ушкоджену шкіру, тривалому неконтрольованому застосуванні можлива поява симптомів передозування: сухість шкірних покривів тіла, почервоніння, лущення, відчуття дискомфорту, біль у м’язах, сльозотеча. У такому випадку слід звернутись до лікаря.
У разі проковтування препарату слід звернутися до лікаря та вжити заходів щодо спорожнення шлунка.
Побічні реакції.
Побічні реакції класифіковані за частотою їх виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥1/100, <1/10), нечасто (≥1/1000, <1/100), рідко (≥1/10000 <1/1000), дуже рідко (<1/10000), невідомо (дані постмаркетингових спостережень).
З боку шкіри та підшкірної клітковини.
Часто: сухість шкіри, подразнення шкіри, відчуття печіння, почервоніння.
Нечасто: контактний дерматит, дискомфорт шкіри, сонячні опіки, свербіж, лущення шкіри, загострення акне.
Невідомо: біль у шкірі, набряк шкіри, подразнення, почервоніння, набряк та свербіж повік (дані постмаркетингових спостережень).
Термін придатності. 3 роки.
Умови зберігання.
Зберігати при температурі не вище 25 °С.
Зберігати у недоступному для дітей місці.
Упаковка.
По 30 г у тубі, по 1 тубі у картонній пачці.

Написати відгук


Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: